Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Kolonia Karczmy – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

210 000 zł2 054 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ze ścianą lasu - Twoje miejsce na oddech. Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie. Takie, w których cisza ma swoją jakość, powietrze pachnie lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Przyszkolna

Romanów(Kolonia Karczmy + 25 km)

169 000 zł1 370 m² 123,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1370 m , położoną w malowniczej miejscowości Romanów, w gminie Rzgów. Działka objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kasztelańska

Tuszynek Majoracki(Kolonia Karczmy + 20 km)

499 000 zł1 521 m² 328,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1521 m , położoną w Tuszynku Majorackim, w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej do budowy domu jednorodzinnego lub innych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielona

Wodzin Prywatny(Kolonia Karczmy + 21 km)

291 060 zł1 470 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej z domem całorocznym w Wodzinie Prywatnym, gmina Tuszyn Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr 130/26 o powierzchni 1470 m z domem parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów(Kolonia Karczmy + 12 km)

70 122 zł1 131 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1131 m z warunkami zabudowy Poszukujesz idealnego miejsca pod wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta działka jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Zduńska Wola

Zduńska Wola(Kolonia Karczmy + 25 km)

37 000 zł400 m² 92,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna rod "kolejarz" o powierzchni 400 m 2 , o wymiarach 20x20m 2 położona w Zduńskiej Woli. Na działce znajduje się domek o wymiarach 3x4m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Michałów

Michałów(Kolonia Karczmy + 19 km)

112 000 zł1 199 m² 93,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z gotowym projektem domu w miejscowości Michałów gmina Zduńska Wola Działka o powierzchni 1199 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Zduńska Wola

Zduńska Wola(Kolonia Karczmy + 25 km)

1 450 000 zł3 600 m² 402,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka, zabudowana budynkiem mieszkalnym znajduje się w centrum Zduńskiej Woli. Nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej powierzchni 3600m2. Działka stanowi świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zduńska Wola

Zduńska Wola(Kolonia Karczmy + 25 km)

115 000 zł1 300 m² 88,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1300 m2 na terenie Zduńskiej Woli. Teren ogrodzony z dwóch stron od strony sąsiadów. Szerokość działki około 20m. Grunt znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Tuszyn

Tuszyn(Kolonia Karczmy + 20 km)

649 000 zł8 059 m² 80,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę w Głuchowie gmina Tuszyn. Powierzchnia 8059 m2. Przeznaczenie w Mpzp gminy Tuszyn ok. 4000 m2 Usługi; przemysł, działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kolonia Karczmy

Kolonia Karczmy,łódzkie

110 000 zł1 787 m² 61,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę w przepięknej, spokojnej i pachnącej lasem miejscowości Kolonia Karczmy, jamborek 13 min od Centrum Łasku. Od Portu Łódź wygodną trasą S14 jedzie się ok. 26 minut (36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kolonia Karczmy

Kolonia Karczmy,łódzkie

68 400 zł1 800 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Leśna

Kolonia Karczmy,łódzkie

500 000 zł3 600 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka ogrodzona, położona w lesie, nad brzegiem Grabi jednej z najczystszych rzek w Polsce. Drewniany dom piętrowy z bali, całoroczny, 110 m kw. Instalacja alarmowa, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rydzyny

Rydzyny(Kolonia Karczmy + 12 km)

180 000 zł800 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800m2, położona w Rydzynach, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Działka jest uzbrojona w wodę i prąd, jest ogrodzona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij