Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kolonia Karczmy - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Podlaska

Bełchatów(Kolonia Karczmy + 20 km)

780 000 zł131,53 m² 5 930,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom w pięknej lokalizacji ul.Podlaska. Dach pokryty dachówką Bras (nowy model płaska). Okna profil Salamander ,trzyszybowe duże przeszklenia typu Fix w salonie okno suwane typu hs. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Nowowolska

Pabianice(Kolonia Karczmy + 14 km)

699 000 zł106,50 m² 6 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Jak może wyglądać twój wymarzony dom ? A dokładnie tak! Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do miasta? Już za dwa miesiące możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bełchatów

Śródmieście,Bełchatów(Kolonia Karczmy + 20 km)

399 000 zł136 m² 2 933,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica mieszkalno-usługowa w samym sercu Bełchatowa, przy Placu Narutowicza jedynym deptaku w mieście. Budynek łączy funkcję mieszkalną i komercyjną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Piątkowisko

Piątkowisko(Kolonia Karczmy + 15 km)

899 000 zł174,25 m² 5 159,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Parterowy dom gotowy do wykończenia. Dom w Piątkowisku położony jest w spokojnej, podmiejskiej okolicy, co zapewnia komfort i prywatność. Bliskość obwodnicy pozwala na szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Konstantynów Łódzki(Kolonia Karczmy + 24 km)

1 150 000 zł165,47 m² 6 949,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Nr oferty: ds-963 na działce znajdują się dwa domy mieszkalne (oba posiadają pozwolenie na użytkowanie na cele mieszkalne) stan techniczny budynków: do zamieszkania na działce miejsce parkingowe dla 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Poddębina

Tuszyn(Kolonia Karczmy + 20 km)

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45 Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wspólna

Nowe Miasto,Zduńska Wola(Kolonia Karczmy + 25 km)

798 000 zł141,61 m² 5 635,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli - ul. Wspólna, nowe Miasto Marzysz o miejscu, które łączy w sobie elegancję, komfort i bliskość natury? Ten dom to idealna odpowiedź na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ławy

Ławy(Kolonia Karczmy + 17 km)

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobroń Duży

Dobroń Duży(Kolonia Karczmy + 10 km)

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż: dom 180 m + budynki gospodarcze + staw na działce 1,2 ha Dobroń Duży, ul. 11 | Cena: 1 100 000 zł Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem: dla rodziny, inwestora, rolnika.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Drużbice

Drużbice(Kolonia Karczmy + 12 km)

670 000 zł176 m² 3 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dom wolnostojący w Drużbicach duża działka, cisza i potencjał aranżacyjny o powierzchni użytkowej 147 m (bez wliczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kolonia Karczmy

Kolonia Karczmy,łódzkie

375 000 zł112 m² 3 348,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 914 m²

Ekskluzywna oferta na wyłączność. Wolnostający dom jednorodzinny o powierzchni 112m2 położonego na działce o powierzchni 3914m2 w urokliwej okolicy w miejscowości Kolonia Karczmy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij